Чітко і ясно: голова World Athletics оцінив шанси росіян та білорусів взяти участь в Олімпіаді-2024

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
184
0 голосів
Чітко і ясно: голова World Athletics оцінив шанси росіян та білорусів взяти участь в Олімпіаді-2024
Себастьян Коу. Фото: Google
Президент Міжнародної легкоатлетичної федерації Себастьян Коу прокоментував потенційну участь російських та білоруських легкоатлетів в Олімпіаді 2024 року.

У 2023 році Міжнародний олімпійський комітет рекомендував федераціям допустити російських та білоруських спортсменів у нейтральному статусі.

Міжнародна легкоатлетична федерація не планує знімати санкції з російських та білоруських спортсменів, через що вони пропустять у 2023 році другий поспіль чемпіонат світу з легкої атлетики.

Переобраний 17 серпня на пост президента World Athletics Себастьян Коу назвав малоймовірною участь легкоатлетів з росії та білорусі на Олімпіаді 2024 року:

«Я продовжую стежити за подіями в Україні зі спеціальною робочою групою. Наша позиція з Радою дуже чітка з міркувань чесної конкуренції. Я був би дуже здивований, якби нова Рада змінила б свою позицію.

Ми будемо продовжувати стежити за ситуацією, але участь росіян і білорусів в Олімпіаді-2024 поки що виглядає малоймовірною», – сказав Коу на пресконференції після Всесвітнього легкоатлетичного конгресу в Будапешті.

  • До лютого 2022 року російські спортсмени змагалися у турнірах під егідою World Athletics у нейтральному статусі через масове використання допінгу.
  • Після початку повномасштабного вторгення росії в Україну, керуючись рекомендаціями МОК, World Athletics повністю відсторонив росіян, а також заборонив участь у змаганнях під своєю егідою представникам білорусі.
X