Четвертий день чемпіонату світу з легкої атлетики: українці боротимуться за медалі в стрибках у висоту

211
Андрій Проценко. Фото: Getty Images
У четвертий день чемпіонату світу з легкої атлетики українські легкоатлети змагатимуться у фіналі стрибків у висоту, а легкоатлетки поборяться за заключний етап в забігу на 400 метрів з бар’єрами.

У четвертий день чемпіонату світу з легкої атлетики четверо українців вийдуть на змагання.

О 20:58 за київським часом Андрій Проценко та Олег Дорощук змагатимуться у фіналі чоловічих стрибків у висоту.

Трохи менше, ніж за півгодини після хлопців, а саме о 21:25 за Києвом Вікторія Ткачук та Анна Рижикова боротимуться за путівку до заключного етапу змагань в 400 метрах з бар’єрами. Ткачук виступить у першому забігу, Рижикова – в другому.

Для того, щоб вийти до фіналу, українки мають посісти в своєму забігу місце не нижче другого або показати другий найкращий час.

• Трансляція змагань – на Суспільне Спорт.
  • У кваліфікації стрибків у висотуДорощук та Проценко показали результат 2.28 метрів, що для першого стало особистим рекордом.
  • Ткачук у попередньому забігу стала другою (55,05 с), а Рижикова фінішувала третьою (54,70 с).