Бронзові нагороди за підсумками турніру для України: завершився молодіжний чемпіонат Європи з шашок

261
Українська шашкова команда. Фото: Sport.ua
На початку серпня в естонському Таллінні відбувся молодіжний чемпіонат Європи 2023 з шашок-100. Українська шашкова команда зуміла посісти третє місце у медальному заліку.

На початку серпня в естонському Таллінні відбувся молодіжний чемпіонат Європи 2023 з шашок-100. В турнірі взяли участь майже 200 спортсменів з 11 європейських країн Європи.

У змаганнях не брали участі спортсмени з росії та білорусії через дискваліфікацію після воєнного вторгнення в Україну. Українські шашкісти змагалися в восьми окремих вікових групах.

Не дивлячись на всі проблеми, як фінансові, так і через далеку й важку дорогу до Естонії, українська команда зуміла завоювати 12 нагород різного гатунку (чотири золотих, п'ять срібних, три бронзових медалі).

Одразу третина членів молодіжної збірної України, а саме семеро спортсменів піднімалися на п'єдестал пошани. Всього ж честь країни захищали 23 шашкісти.

Окремо відзначимо 10-річного дебютанта міжнародних змагань Максима Баркевича, який у віковій групі «юні надії» здобув дві медалі: золото у класиці та срібло у рапіді.

За підсумками виступів у змаганнях з класичної гри Україна посіла третє командне місце.