Дев’ять «золотих» нагород: збірна України завоювала 25 різноманітних медалей на етапі Кубка світу

Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
1964
0 голосів
Дев’ять «золотих» нагород: збірна України завоювала 25 різноманітних медалей на етапі Кубка світу
Людмила Ляшенко (ліворуч) та Олександра Кононова (у центрі). Фото: НКСІУ
Збірна України виграла 25 медалей на другому етапі Кубку світу з парабіатлону та лижних перегонів, що проходив в італійському місті Мартелі.

Збірна України здобула 25 медалей за підсумками чотирьох змагальних днів Кубка світу 2023/24, що відбулися в Мартелі.

Спортсмени виступали в трьох спринтерських дисциплінах з парабіатлону та лижних перегонів, а найдовшими стали індивідуальні перегони на середню дистанцію серед біатлоністів – у ній довелося додали десть кілометрів.

Усі нагороди збірної України в Мартелі

Лижні перегони. Спринт класичним стилем (1 та 1.2 км):

  • Золото: Павло Баль (клас сидячи);
  • Срібло: Людмила Ляшенко (клас стоячи).

Біатлон. Спринт (7.5 км):

  • Золото: Тарас Радь (клас сидячи), Олександра Кононова (клас стоячи), Олександр Казік (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Сергієм Кучерявим);
  • Срібло: Павло Баль (клас сидячи), Людмила Ляшенко (клас стоячи), Ярослав Решетинський (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Дмитром Драгуном);
  • Бронза: Сергій Романюк (клас стоячи).

Спринт-персьют (2.4 км):

  • Золото: Тарас Радь (клас сидячи), Людмила Ляшенко (клас стоячи), Олександр Казік (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Сергієм Кучерявим);
  • Срібло: Василь Кравчук (клас сидячи), Олександра Кононова (клас стоячи), Ярослав Решетинський (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Дмитром Драгуном);
  • Бронза: Назар Шевчик (клас стоячи), Богдана Конашук (клас стоячи), Дмитро Суярко (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Олександром Ніконовичем).

Індивідуальні перегони на середню дистанцію (10 км):

  • Золото: Василь Кравчук (клас сидячи), Олександр Казік (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Сергієм Кучерявим);
  • Срібло: Тарас Радь (клас сидячи), Людмила Ляшенко (клас стоячи), Дмитро Суярко (клас спортсменів з порушеннями зору, з гайдом Олександром Ніконовичем);
  • Бронза: Олександр Алексик (клас сидячи), Дмитро Середа (клас стоячи).

Зазначимо, що нинішній сезон Кубка світу завершиться 13-17 березня у Принс-Джорджі (Канада).