Чемпіонат світу із санного спорту 2024: як виступили українки у змаганнях двійок

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
295
Українські саночниці Наталія Хитренко і Вікторія Коваль та Олена Стецьків і Олександра Мох у змаганнях двійок на чемпіонаті світу в німецькому Альтенберзі фінішували за межами першої десятки.

У німецькому Альтенберзі відбулися старти у змаганнях двійок на чемпіонаті світу з санного спорту.

Найкращими з двох українських двійок стали Наталія Хитренко та Вікторія Коваль, які посіли 14-те підсумкове місце з відставанням від переможниць у 5.357 секунди.

Інший дует українок Олена Стецьків та Олександра Мох показали 15-й час.

• Золото вибороли австрійські саночниці Селіна Егле та Лара Кіпп. Для 21-річних австрійок це перший титул чемпіонок світу у кар'єрах після того, як минулого року на чемпіонаті світу вони посіли друге місце.
  • Латишки Анда Упіте та Зане Калума стали віцечемпіонками світу також уперше в кар'єрах.
  • Третє місце посіли американки Шевонна Форган та Софія Кіркбі.
  • Минулоріч, кременецькі санкарки Наталя Хитренко та Вікторія Коваль здобули перемогу у змаганнях двомісних екіпажів на  Кубку світу з санного спорту серед юніорів у Парк Сіті (США).