Марусяк пробився до основного раунду чемпіонату світу зі стрибків на лижах: це перший випадок в історії України

240
Євген Марусяк. Фото: Google
Український стрибун з трампліна Євген Марусяк вперше пробився до основного раунду чемпіонату світу зі стрибків на лижах з польотного трампліна.

Євген Марусяк пройшов в основний раунд чемпіонату світу зі стрибків на лижах з польотного трампліна на змаганнях в австрійському Бад-Міттерндорфі.

У першому раунді особистих змагань взяли участь 44 стрибуни, а виконати другу спробу мали змогу 30 найкращих.

Віталій Калініченко не зумів подолати перший раунд – за стрибок на 127 метрів українець отримав 78.7 бала, у підсумку посівши останнє місце.

Євген Марусяк за стрибок на 195 метрів отримав 170.0 балів – він фінішував 29-м, пробившись у наступний раунд.

За другу спробу українець отримав 150.4 бала за стрибок на 176.5 метра, що дозволило піднятись на 27-му позицію за підсумками перших двох раундів.

Євген Марусяк фінішував у топ-30 і візьме участь в основному раунді чемпіонату світу 2024 року – вперше в історії представник України пробився у фінальну частину світової першості з польотного трампліна.