Лавренюк здобув срібну медаль на юнацькій Олімпіаді-2024: 16-річний українець встановив рекорд для країни

253
Ярослав Лавренюк, фото: Google
У корейському Канвоні тривають зимові юнацькі Олімпійські ігри. Український скелетоніст Ярослав Лавренюк здобув срібло на цьому турнірі.

Срібним призером зимових юнацьких Олімпійських ігор став прапороносець збірної України скелетоніст Ярослав Лавренюк.

Медаль, яку виграв 16-річний спортсмен з Житомирщини, стала першою в олімпійській історії України у змаганнях з цього виду спорту.

Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.

Спортсмен посідав третє місце після першого заїзду (52,89), але з другим впорався краще (52,78) і у підсумку виборов срібну медаль, випередивши господаря змагань корейця Шин Йон Су, результат якого склав 1.46,05.

• Ярослав приніс Україні другу нагороду на Олімпіаді, до цього була бронзова нагорода Поліни Пуцко в біатлоні. Також це п’ята медаль України в історії юнацьких Олімпійських ігор.
  • Україна вперше в історії здобула більше однієї медалі на зимовій юнацькій Олімпіаді – на трьох попередніх українці вигравали по одній нагороді.