Котовський виграв «золото» на турнірі з лижної акробатики: українець випередив чинного чемпіона світу

2189
Дмитро Котовський. Фото: Google
Перемогою українського фристайліста Дмитра Котовського завершився перший день змагань на міжнародному турнірі з лижної акробатики FIS Open в американському Парк-Сіті.

Дмитро Котовський здобув перемогу у першому дні змагань на міжнародному турнірі з лижної акробатики FIS Open.

«Золото» 22-річному українському фристайлісту принесло потрійне сальто з чотирма гвинтами (фул-дабл фул-фул), за яке він отримав оцінку 120,89.

Срібного призера швейцарця Ное Рьота, який є чинним чемпіоном світу, українець випередив на 11,2 бала. «Бронза» у господаря схилу – олімпійського чемпіона-2022 в командній першості Крістофера Лілліса (107,69).

• Дмитро Котовський був учасником Олімпійських ігор 2022 в Пекіні, де посів 15-те місце в особистих змаганнях.
  • Українець – автор рекордного стрибка в історії України. На переможному етапі в Дір-Веллі українець отримав 138.32 бала – шостий найкращий результат в історії змагань.
  • Зазначимо, що наступний етап Кубка світу з лижної акробатики відбудеться у китайському Чанчуні 16-17 грудня.