НОК України опублікував склад учасників зимової Юнацької Олімпіади-2024: хто представить нашу країну

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
235
0 голосів
НОК України опублікував склад учасників зимової Юнацької Олімпіади-2024: хто представить нашу країну
Юнацькі Олімпійські ігри-2024. Фото: НОК України
Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України затвердив склад учасників офіційної делегації національної збірної команди України для участі в зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024.

З 19 січня по 2 лютого 2024 року провінція Канвондо (Республіка Корея) прийматиме IV зимові Юнацькі Олімпійські ігри.

Виконавчий комітет НОК України затвердив склад учасників національної збірної команди України для участі в змаганнях.

У Олімпіаді, яка вже за кілька тижнів стартує у Канвондо (Республіка Корея), Україну представлятимуть 44 юних олімпійці: 24 юнаки та 20 дівчат.

Загалом на Юнацьких Олімпійських іграх упродовж 14 днів понад 1900 спортсменів із 80 країн віком від 15 до 18 років розіграють 81 комплект нагород.

Склад спортсменів на зимові Юнацькі Олімпійські ігри-2024:

  • Біатлон (юнаки): Стеблина Іван, Біланенко Олександр, Крюков Дмитро, Голік Олександр
  • Біатлон (дівчата): Шейгас Валерія, Хміль Аліна, Пуцко Поліна, Шевченко Ірина
  • Гірськолижний спорт (юнаки): Пацаган Олександр
  • Гірськолижний спорт (дівчата): Сорокманюк Марія
  • Кьорлінг (юнаки): Шлик Артем
  • Кьорлінг (дівчата): Латвиненко Маргарита
  • Лижні гонки (юнаки): Тесельський Назарій, Нікулін Богдан
  • Лижні гонки (дівчата): Шкатула Софія, Павленко Марія
  • Лижне двоборство (юнаки): Шовкопляс Олександр, Кіращук Ростислав
  • Санний спорт (юнаки): Шевчук Артем, Панчук Максим, Муц Андрій, Олещенко Олександр, Мох Андрій
  • Санний спорт (дівчата): Федорчук Дарина, Некотєнєва Дарія, Соловей Світлана, Гарцула Анна-Марія
  • Скелетон (юнаки): Лавренюк Ярослав, Клименко Владислав
  • Сноубординг (юнаки): Івчатов Іван
  • Стрибки на лижах з трампліна (юнаки): Смик Микола, Бухонко Василь
  • Стрибки на лижах з трампліна (дівчата): Глухова Жанна, Ільчук Дарина
  • Фігурне катання на ковзанах (юнаки): Новіков Вадим, Федянкін Денис
  • Фігурне катання на ковзанах (дівчата): Рекунова Софія
  • Фристайл (юнаки): Перець Дмитро
  • Фристайл (дівчата): Казюк Наталія, Кісіль Юліана, Анійчин Марія
  • Шорт-трек (юнаки): Мельник Володимир
  • Шорт-трек (дівчата): Кремер Вероніка, Демочко Діана