Збірна України з тхеквондо здобула три золота на ЧЄ серед юніорів: наші спортсмени вже виграли вісім медалей

149
Збірна України з тхеквондо здобула п'ять медалей у другий день змагань на чемпіонаті Європи серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів у Естонії.

Збірна України з тхеквондо заробила п'ять нагород у другий день змагань на чемпіонаті Європи в Естонії, який проходить серед олімпійських вагових категорій та серед юніорів.

Українці у другий день змагань здобули три золоті нагороди:

• Костянтин Костеневич (дорослі, до 80 кг)
  • Андрій Гарбар (дорослі, понад 80 кг)
  • Самір Мірзоєв (юніори, до 55 кг)

Також вдалося виграти дві бронзові медалі:

• Кирило Гурнов (дорослі, до 80 кг)
  • Артем Гарбар (дорослі, понад 80 кг)

За підсумками двох днів змагань Україна отримала вісім медалей (чотири золотих, одну срібну, три бронзові).

24 серпня нагороди здобули Діана Круш, яка стала віцечемпіонкою Європи у дорослому дивізіоні у ваговій категорії до 57 кг, Максим Маненков, який виграв золоту нагороду у ваговій категорії до 51 кг, та Ярина Костюк, яка стала бронзовою призеркою у ваговій категорії до 42 кг.