Франція і Норвегія розіграли фінал чемпіонату світу з гандболу 2023: на якому місці завершила турнір Україна

1491
Жіноча збірна Франції з гандболу із тофеєм ЧС-2023. Фото: Getty Images
Збірна Франції втретє в історії виграла жіночий чемпіонат світу з гандболу, здолавши у фіналі турніру команду Норвегії (31:28). Україна посіла на турнірі 23 місце.

У неділю, 17 грудня, Франція стала чемпіоном світу з гандболу серед жінок завдяки перемозі у фіналі над чинним володарем трофея – Норвегією (31:28).

Перший тайм пройшов за рівної боротьби. Наприкінці стартової половини зустрічі француженки зуміли відірватись у рахунку, здобувши перевагу у три голи.

У середині другого тайму Норвегія скоротила відставання до одного голу. Однак Франція не дозволила суперницям зрівняти рахунок, відновивши перевагу у три м'ячі – 31:28.

Гандбол. Чемпіонат світу-2023 (жінки). Фінал

Франція – Норвегія 31:28 (20:17)

• Зазначимо, свої попередні дві перемоги на ЧС Франція здобувала у 2003 та 2017 роках;
  • Француженки вийшли на друге місце за кількістю золотих медалей ЧС, зрівнявшись з НДР та СРСР. Рекордсменками є Норвегія та росія – по чотири перемоги;
  • Збірна України, яка вперше за 18 років вийшла на форум, не змогла пробитися у плей-оф турніру, посівши підсумкове 23 місце серед 24 команд-учасниць.