Збірна України з футзалу зробила ще один крок до чемпіонату світу: команда Косенка розгромила Бельгію

440
Збірна України з футзалу, фото: Google
У матчі п'ятого туру елітного раунду європейської кваліфікації на чемпіонат світу з футзалу 2024 року в угорському Берреттьоуйфалу зустрічалися збірні України та Бельгії.

Україна зіграла проти Бельгії у п'ятому турі кваліфікації на чемпіонат світу з футзалу.

Наша збірна забила чотири голи вже у стартові 15 хвилин гри. Хет-риком відзначився Ігор Корсун. Перший тайм закінчився з рахунком 5:0.

У другій половині гри українці забили ще тричі, Бельгія відповіла лише двома голами.

У іншому матчі групи Польща перемогла Сербію 4:2.

Футзал. Відбір до ЧС-2024.

Україна – Бельгія – 8:2

Голи: Корсун, 3, 9, 15, Педяш, 5, Шотурма, 20, Сірий, 28, Фаренюк, 40 – Уаді, 29, Раху, 36.

Турнірна таблиця:

• Після п'яти турів у збірної України десять очок. У Польщі 12 балів. Для виходу на ЧС українцям потрібна перемога над Польщею в наступному матчі, який пройде 20 грудня.
  • На чемпіонат світу напряму виходить переможець групи. Чотири найкращі команди, що посядуть другі місця в квартетах, зіграють у плей-оф.