Два українські стрибуни з трампліну виступили на етапі Кубку світу: один з спортсменів не пройшов кваліфікацію

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
306
Євген Марусяк. Фото: Eurosport
Євгену Марусяку не вистачило лише 2.1 бала, щоб потрапити до топ-30 на етапі Кубка світу в німецькому Клінгенталі та вийти до другого раунду змагань.

У німецькому Клінгенталі відбувся етап Кубка світу зі стрибків з трампліна, в якому брали участь двоє українських спортсменів: Євген Марусяк та Віталій Калініченко, але подолати кваліфікацію зумів лиш Марусяк.

23-річний стрибун з результатом у 127.5 метра у фіналі показав свій найкращий результат. Також цей стрибок став найкращим для усіх українців у поточному сезоні. Втім, на змаганнях у Клінгенталі Марусяк фінішував лише 32-им.

До потрапляння до топ-30 та виходу до другого раунду Євгену не вистачило лише 2.1 бала. Переможцем етапу став німець Карл Гайгер, який випередив швейцарця Грегора Дешвандена і свого партнера по команді Андреаса Веллінгера.

• Кубок світу продовжиться етапом у швейцарському Енгельбергу, який пройде 16-17 грудня.
  • Лідер Кубка світу німець Штефан Крафт посів дев'яту сходинку, вперше у кампанії не потрапивши до топ-3.