Перший фінал за 16 років: як Україна виступила в чоловічій естафеті на чемпіонаті Європи з плавання

316
Олександр Желтяков. Фото: World Aquatics
Збірна України посіла сьоме у фіналі естафети 4х50 метрів комплексним плаванням серед чоловіків на чемпіонаті Європи на короткій воді. Це був перший фінал для синьо-жовтих за 16 років.

Україна вперше за 16 років вийшла у фінал Євро в естафеті 4х50 м комплексним плаванням, подолавши кваліфікацію з результатом 1:35.11 хвилини на шостому місці.

Склад України у фіналі естафети 4х50

• Олександр Желтяков
  • Максим Овчинніков
  • Денис Кесіль
  • Владислав Бухов

Всю дистанцію естафети наші хлопці подолали за 1:34.82 хвилини та посіли сьоме місце.

Тріумфатором естафети стала команда Італії (1:30.78.) Друга позиція за англійцями (1:32.60), а замкнули топ-трійку Нідерланди (1:33.03).

• Україна вперше за чотири роки виступає на Євро на короткій воді.
  • У 2021-му збірна відмовилася змагатися на турнірі в Казані.
  • Найуспішніший Євро з плавання на короткій воді Україна провела у 1999 році, коли здобула п'ять золотих, одну срібну та п'ять бронзових нагород.
  • Чемпіонат Європи з плавання на короткій воді у Румунії триватиме до неділі, 10 грудня.