«Українські спортсмени виходять на старти зі скорботою»: Магучіх закликала до бойкоту росіян на змаганнях

359
Ярослава Магучіх. Фото: скріншот із відео
Легкоатлетка Ярослава Магучіх приєдналася до кампанії «Спорт проти війни» з метою заклику до бойкоту росіян і білорусів у великому спорті.

Ярослава Магучіх випустила відеоролик, у якому закликала приєднатися до бойкоту участі представників росії та білорусі у міжнародних спортивних змаганнях:

«Спортсмен за своєю природою людина сильна та стійка. Проте вже більше року українські спортсмени виходять на старти зі скорботою. У кожного з них розбите серце, яке болить за Україну, за тих, чиї життя забрали росіяни, і за тих, кого позбавили щастя бути зі своїми близькими.

Я закликаю кожного підтримати заборону для росіян та білорусів на участь у спортивних змаганнях. Вони нахабно демонструють, що підтримують свою армію, отже – і геноцид українського народу», – заявила українка у своєму Instagram.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Yaroslava Mahuchikh (@rosya_dp)

• Нещодавно 22-річна українська легкоатлетка повідомила, що виходить заміж.
  • У легкоатлетичному сезоні 2023 року Ярослава Магучіх вперше стала чемпіонкою світу, а також виграла три етапи та вдруге поспіль Суперфінал Діамантової ліги.
  • За підсумками голосування в номінації «Найкраща легкоатлетка 2023 року в Європі», українка посіла третє місце.