Анікєєв посів шосте місце, а Мотрічко здобула «бронзу»: результати українських шахістів на етапі Кубку світу

200
Юрій Анікєєв. Фото: Google
Юрій Анікєєв посів шосте місце на етапі Кубка світу з шашок-100 у Китаї, а Вікторія Мотрічко стала бронзовим призером у заліку серед жінок.

Завершився черговий етап Кубка світу з шашок-100, який проходив у китайському Ляньду.

Український спортсмен Юрій Анікєєв посів шосте місце на цих змаганнях. Шахіст завершив турнір без поразок, вигравши три партії, зігравши внічию шість поєдинків та набравши 12 очок із 18 можливих.

Переможцем змагань став нідерландець Мартін ван Айзендорн (14 балів з 18). В трійці найкращих також опинились Воутер Сіпма з Нідерландів та Александр Шварцман з Ізраїлю (по 13 очок).

«Також контроль часу був незвичний – щось середнє між класичною та швидкою програмою. На екваторі турніру я випустив кілька хороших позицій, тож втратив шанси потрапити до трійки. Але все ж таки виступ вважаю нормальним, тому в цілому задоволений», – розповів спортсмен у коментарі для Sport UA.

Українка Вікторія Мотрічко виграла бронзову медаль (11 очок із 18) у жіночому заліку на етапі Кубку світу у Китаї.

Також у Ляньду пройшов жіночий чемпіонат світу 2023 в бліц-програмі, де українська посіла четверте місце (12 очок з 18).