Золота медаль і перемога в турнірі: українська спортсменка тріумфувала на міжнародних змаганнях

2818
Анастасія Гожва. Фото: Facebook
Українська фігуристка Анастасія Гожва стала найкращою в одиночному катанні на турнірі в словенському Цельє. Загальний результат у 160,70 балів дозволив їй тріумфувати на змаганнях.

У словенському Цельє закінчився турнір з фігурного катання Skate Celje, в якому брала участь українська фігуристка Анастасія Гожва.

Нашій спортсменці підкорилися як довільна, так і коротка програми з результатом у 100,79 та 59,91 балів відповідно. Даний показник, який в сумі склав 160,70 балів, дозволив Гожві виграти жіночу програму турніру та здобути золоту медаль.

Skate Celje. Цельє, Словенія. Жіноче одиночне катання

1. Анастасія Гожва (Україна) – 160,70 бала
  2. Гіневра Негрелло (Італія) – 150,68
  3. Юлія Ловренчіч (Словенія) – 124,97
  • 21-річна фігуристка на чемпіонаті Європи 2023 року, який проходив у фінському Еспоо, посіла 20-те місце: 19-те у короткій програмі та 21-е у довільній.
  • На Універсіаді в американському Лейк-Плейсіді на початку цього року Гожва фінішувала восьмою.