Українські спортсмени здобули чемпіонство на європейському турнірі: подробиці успіху

295
Українські акробати Єфросинія Кривицька та Іван Лабунець стали чемпіонами турніру імені Станіслава Героня у змаганнях змішаних двійок. Найближчих конкурентів наші спортсмени випередили на більше ніж 13 балів.

Єфросинія Кривицька та Іван Лабунець стали чемпіонами турніру зі спортивної акробатики 15-го Гран-прі Польщі імені Станіслава Героня, який проходить у місті Ляньцут.

За фінальну комбіновану вправу Кривицька та Лабунець отримали від суддів 29.490 балів.

Найближчі суперники наших співвітчизників, господарі змагань, Агата Маковська та Міхал Шустак за аналогічну вправу дістали майже на чотри з половиною бали менше.

Тож, за сумою трьох вправ українці набрали 87.040 балів і обійшли Маковську та Шустака більш ніж на 13 балів загалом.

Для Єфросинії Кривицької та Івана Лабкунця виступ у категорії Сеніори став дебютним.

15-й Гран-прі Польщі імені Станіслава Героня (Ланьцут)

Змішані двійки, сеніори

Фінал

1. Єфросинія Кривицька, Іван Лабунець (Україна) – 87.040 (28.090+29.460+29.490)
  2. Агата Маковська, Міхал Шустак (Польща) – 74.010 (24.810+24.150+25.050)
  3. Марія Каміньська, Якуб Кановник (Польща) – 72.220 (23.780+24.150+24.290)
  • В жовтні Єфросинія Кривицька та Іван Лабунець стали чемпіонами серед юніорів у змаганнях змішаних двійок на чемпіонаті Європи-2023, що проходив у болгарській Варні.