Збірна України завершила міжнародний турнір на останньому місці: синьо-жовті програли всі матчі

447
Збірна України з гандболу. Фото: ФГУ
У суботу, 4 листопада, збірна України з гандболу програла другій команді Швеції (26:34) у матчі третього туру товариського турніру. Синьо-жовті завершили змагання із нулем у графі набраних очок.

Збірна України з гандболу поступилася другій команді Швеції (26:34).

Підопічні Вадима Бражника, несподівано, без шансів програли не найбільш статусному супернику.

Гандбол. Товариський турнір. Ескільстуна (Швеція). Третій тур

Україна – Швеція (Б) – 26:34

• Таким чином, наша команда завершила турнір на останньому четвертому місці в групі із нулем у графі набраних очок;
  • В першому поєдинку проти основної команди Швеції, чинного чемпіона Європи, синьо-жовті програли з рахунком 26:46. В другій зустрічі наші гандболісти поступилися другій команді Норвегії (29:35);
  • Раніше Україна не змогла подолати кваліфікацію на Євро, також посівши останнє місце у квартеті з Австрією, Румунією та Фарерськими островами.