Ядов здобув бронзову медаль чемпіонату Європи з дзюдо: українець не зміг захистити титул чинного чемпіона

240
Богдан Ядов. Фото: Google
Збірна України з дзюдо здобула другу нагороду на чемпіонаті Європи 2023 року. Бронзову медаль у категорії до 66 кг виграв Богдан Ядов.

Євро-2023 з дзюдо стартував у французькому Монпельє у п'ятницю, 3 листопада.

У перший змагальний день дебютну медаль для України на чемпіонаті Європи здобув Дільшот Халматов, а Богдан Ядов приніс «синьо-жовтим» другу нагороду, здобувши перемогу у сутичці за «бронзу».

Український дзюдоїст пропустив перший раунд змагань, автоматично кваліфікувавшись до другого кола.

Богдан Ядов стартував на Євро-2023 з перемоги (1:0) над естонцем Вільяром Ліпардом. Проте в чвертьфінальній сутичці українець зазнав поразки від іспанця Давіда Гарсії Торне (0:2).

Богдан Ядов пройшов у втішні сутички, де переміг іспанця Альберто Гайтеро Мартіна (1:0) та здобув можливість поборотись за третє місце.

У медальній сутичці українець здобув перемогу (1:0) над Яшаром Наджафовим з Азербайджану та став бронзовим призером Євро-2023.

Зазначимо, що на континентальній першості українець захищав титул чинного чемпіона Європи – минулого року він здобув «золото» на Євро з дзюдо в Софії.