Україна здобула дев'ять медалей на молодіжному ЧС з боротьби: синьо-жовті – в топ-5 медального заліку

173
Соломія Винник. Фото: UWW
Молодіжна збірна України закінчила чемпіонат світу з боротьби у албанській Тирані з дев'ятьма нагородами різного ґатунку та у топ-5 медального заліку.

У албанській Тирані закінчився молодіжний чемпіонат світу з боротьби. На світовій першості розігрувалося по 10 комплектів нагород у вільній, греко-римській та жіночій боротьбі.

Українці ж змогли вибороти дев'ять нагород: одне золото, три срібла, та п'ять бронзових медалей:

• Золото: Соломія Винник (до 59 кг);
  • Срібло: Ірина Бондар (до 62 кг), Михайло Вишнивецький (до 130 кг), Ірфан Мірзоєв (до 72 кг);
  • Бронза: Манола Скобельська (до 68 кг), Анастасія Алпєєва (до 76 кг), Лілія Маланчук (до 53 кг), Юлія Лесковець (до 65 кг), Ірина Заблоцька (до 72 кг).

Даний результат дозволив синь-жовтим посісти п'яте місце у медальному заліку, який виглядає наступним чином:

1. Японія – 5 золота + 3 cрібла + 4 бронзи = 12 медалей
  2. США – 5 + 2 + 2 = 9
  3. Туреччина – 3 + 4 + 5 = 12
  4. Молдова – 2 + 3 + 1 = 6
  5. Україна – 1 + 3 + 5 = 9

У загальному командному заліку молодіжного чемпіонату світу Україна з найкращим результатом провела жіночий турнір, де посіла друге місце (146 балів).

• Найкращий результат показали жінки, які здобули сім нагород, в тому числі – єдине золото Соломії Винник.
  • У чоловічій боротьбі Україна отримала лиш двох призерів молодіжного ЧС-2023 і обидва у греко-римському стилі.