Галичанка зазнала четвертої поразки в Суперлізі: українська команда опустилася в нижню частину таблиці

217
Галичанка. Фото: ФГУ
У неділю, 29 жовтня, львівська Галичанка поступилася Гнєзно (29:32) у сьомому турі чемпіонату Польщі з гандболу. Українська команда опустилася у нижню частину турнірної таблиці.

Галичанка програла Гнєзно (29:32) у сьомому турі Суперліги.

Українська команда по ходу першого тайму вела із рахунком 11:7, однак виграти його змогла лише із мінімальним відривом – 14:13.

В другому таймі Галичанка почала поступово втрачати перевагу. Дівчата із Гнєзно по ходу тайму повели вже із рахунком 25:20. До завершення матчу польки не відпустили власну перевагу, попри усі зусилля Галичанки, та довели зустріч до перемоги із рахунком 32:29.

Гандбол. Суперліга (жінки). Сьомий тур

Галичанка – Гнєзно – 29:32 (14:13)

• Галичанка після семи зіграних матчів має у своєму активі дев’ять очок та посідає шосту сходинку в турнірній таблиці з десяти команд;
  • Свою наступну гру команда проведе 3 листопада проти Кошаліна. Матч розпочнеться о 19:00 за київським часом.