Друге командне місце та сім медалей: результати України на молодіжному жіночому чемпіонаті світу з боротьби

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
235
0 голосів
Друге командне місце та сім медалей: результати України на молодіжному жіночому чемпіонаті світу з боротьби
Лілія Маланчук. Фото: Google
Жіноча збірна України завершила свої виступи на молодіжному чемпіонаті світу U-23, що проходив у албанському Тирані. Українки здобули сім медалей.

27 жовтня чотири медалі додали сьогодні до скарбнички збірної України наші борчині на молодіжному чемпіонаті світу U-23, що проходить у албанському Тирані.

Дворазовою віце-чемпіонкою світу серед молоді, повторивши минулорічний срібний успіх, стала Ірина Бондар (вагова категорія до 62 кг). Зупинити переможну ходу українки зуміла лише у фіналі представниця японської школи боротьби Юзука Інагакі (0:4).

Також сьогодні на сходинку п’єдесталу, а саме на третю, зійшли Лілія Маланчук (до 53 кг), Юлія Лесковець (до 65 кг) та Ірина Заблоцька (до 72 кг).

Жіноча збірна України за підсумками турніру була представлена на п’єдесталі у семи з десяти вагових категорій, здобувши одну золоту, одну срібну та п’ять бронзових медалей.

Українська команда посіла друге місце у командному заліку з 146 балами, поступившись лише Японії, у якої 159 балів за підсумками світової першості.

X