Терлюга програла півфінал ЧС через скандальне рішення: українка буде змагатись за історичну бронзу

545
Анжеліка Терлюга. Фото: Google
Українська каратистка Анжеліка Терлюга не змогла пробитися до фіналу чемпіонату світу, що проходить у столиці Угорщини Будапешті. Наша співвітчизниця програла після протесту суперниці.

Фатальний збіг обставин не дозволив Анжеліці Терлюзі вийти до фіналу чемпіонату світу з карате.

У півфінальний сутичці вагової категорії до 55 кілограм українка змагалась з представницею Болгарії Івет Горановою. Бій завершився з рахунком 14:11 на користь Терлюги. Однак після завершення сутички, команда Горанової подала протест.

Претензія була до некоректної роботи годинника! На табло не йшов відлік часу.

Бій поновили і дали спортсменкам 20 секунд часу. Цим відтинком краще скористалась Горанова і здолала Терлюгу 6:4.

Таким чином Терлюга не змогла вперше в кар'єрі вийти до фіналу чемпіонату світу і тепер буде змагатись за бронзу, яка теж може стати першою в кар’єрі українки на рівні ЧС.

• У фіналі Олімпіади-2020 в Токіо (Японія) Терлюга також програла саме Іветі Горановій.
  • В стартовій сутичці на ЧС Терлюга перемогла гречанку Марію Столі, бронзову призерку минулорічного етапу Прем'єр-ліги в Матозінюші – 2:0.
  • У третьому колі наша спортсменка відправила додому замасковану під нейтральним прапором росіянку Анну Чернишову – 1:0.
  • Чемпіонат світу 2023 року з карате, який приймає Будапешт, завершиться 29 жовтня.