Найкращий спортсмен України у вересні: НОК назвав ім’я переможця номінації

264
Каміла Конотоп. Фото: Федерація важкої атлетики України
Експертна комісія НОК України визначила найкращих спортсменів вересня відповідно до досягнень на міжнародних змаганнях в олімпійських видах спорту.

Комісія НОК України визнала найкращою спортсменкою вересня Камілу Конотоп, яка стала срібною призеркою чемпіонату світу з важкої атлетики за сумою двоборства у ваговій категорії до 59 кг.

Зазначимо, що дівчина також здобула срібло та бронзу в ривку та поштовху.

Як повідомляє пресслужба НОК, вже вдруге у поточному році в номінації «Найкращий юний спортсмен місяця» переміг плавець Олександр Желтяков.

У вересні він став чемпіоном світу з плавання серед юніорів на дистанції 100 м на спині – встановив дорослий та юніорський рекорди України та отримав звання «Найкращий спортсмен турніру». Крім того, дніпрянин виборов золото на 200 м та срібло на 50 м на спині.