Український велогонщик посів 27 місце на чемпіонаті Європи: він програв лідеру майже п’ять хвилин

205
Ян Пастушенко. Фото: Сoratoviva
Відставання від переможця в 4 хвилин 40 секунд та 27 з 32 місць – такий невтішний результат українського велогонщика Яна Пастушенка на чемпіонаті Європи в Нідерландах.

20 вересня відбулася гонка з роздільним стартом на чемпіонаті Європи з велоспорту, який нині проходить у Нідерландах. Україну на цій гонці представляв Ян Пастушенко.

Українець, який нині займає 545 місце у світовому рейтингу, посів у даних змаганнях 27 з 32 місць та програв переможцю – британцю Джошуа Тарлінгу 4 хвилини та 40 секунд. Результат Пастушенка в гонці – 36 хвилин та 10 секунд.

• Минулого року Ян брав участь у чемпіонаті Європи з гірського велоспорту в Чехії та серед 147 учасників потрапив до топ-50, посівши 47 місце.
  • Найвище досягнення Пастушенка на міжнародних турнірах – 23 місце з 367 учасників Capoliveri Legend Cup's Eleven у Італії в жовтні 2021 року.
  • У травні 2023 року на цьому ж турнірі український велогонщик фінішував 33-ім серед 87 спортсменів.