Визначилися обидві півфінальні пари чемпіонату світу 2024 з футзалу: збірна України одна з учасниць – розклад

577
Колаж: FIFA
У понеділок, 30 вересня, збірна Аргентини з футзалу розгромила Казахстан (6:1) у кінцевому чвертьфінальному поєдинку чемпіонату світу 2024 року в Узбекистані.

Збірна Аргентини розтрощила Казахстан (6:1) у кінцевому матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-2024.

Перший тайм даного протистояння завершився внічию 0:0, а ось в другій частині матчу казахи посипалися й отримали шість м’ячів у власні ворота на які зуміли відповісти лише одним влучним пострілом.

Догравали зустріч аутсайдери пари у меншості.

Футзал. Чемпіонат світу 2024. 1/4 фіналу

Казахстан – Аргентина – 1:6

Голи: Турсагулов, 34 – Роза, 22 (пен.), Клаудиньо, 27, Арр’єта, 29, 36 Корсо, 33, Боло, 34

Вилучення: Турсагулов, 36