Розгром 9:4, хет-трик і гол воротаря: Україна феєрично знищила Венесуелу і вийшла у півфінал чемпіонату світу

1105
Збірна України з футзалу, фото: АФУ
У неділю, 29 вересня, збірна України з футзалу у неймовірному матчі розгромила команду Венесуели (9:4) у рамках 1/4 фіналу чемпіонату світу-2024 в Узбекистані.

Збірна України з футзалу перемогла Венесуелу (9:4) в 1/4 фіналу чемпіонату світу-2024.

👉Відео голів збірної України👈

Синьо-жовті відкрили рахунок у матчі на п’ятій хвилині силами Данила Абакшина. Вже за хвилину суперники зрівняли – забив Франсія з паса Брісеньйо.

Україна відреагувала ще двома забитими голами. На 14-й хвилині забив Петро Шотурма (гольова передача Ігоря Чернявського), на 16-й дубль оформив Абакшин.

Здавалося б, можна видихнути, але ні. Венесуела забила на 16-й та 17-й хвилинах – забивали Віамонте та Відаль відповідно.

Українці не знітилися та до перерви все ж зуміли знову піти у відрив у два голи. На 18-й хвилині хет-трик оформив Абакшин, а на 20-й відзначився Назар Швед (асист Шотурми).

Одразу після перерви забив за Україну Ростислав Семенченко, а на 27-й хвилині відзначився ще й воротар (!) Олександр Сухов.

На 30-й хвилині Венесуела відповіла голом Морілло, однак вже за дві хвилини дублем відзначився Ігор Чернявський. На 38-й хвилині добив суперника Микола Микитюк.

Футзал. ЧС-2024. Ташкент (Узбекистан). 1/4 фіналу

Україна – Венесуела – 9:4 (5:3)

Голи: Абакшин, 5, 16, 18, Шотурма, 14, Швед, 20, Семенченко, 21, Сухов, 27, Чернявський, 32, Микитюк, 38

• У півфіналі Україна зіграє проти Бразилії. Матч пройде 2 жовтня.
  • Це другий в історії України вихід у півфінал чемпіонату світу з футзалу. Вперше українці туди пробилися на дебютному для себе турнірі в 1996 році, де посіли четверте місце.