Україна здобула бронзу на ЧС з вільної боротьби: Михайлов повторив свій минулорічний успіх

1517
Василь Михайлов. Фото: АСБУ
Український 28-річний борець Василь Михайлов завоював бронзу на чемпіонаті світу з вільної боротьби, який проходить у столиці Сербії Белграді.

Українець Василь Михайлов виграв бронзову медаль на чемпіонаті світу з вільної боротьби у сербському Белграді. Таким чином, він повторив власне тогорічне досягнення.

У матчі за третє місце Михайлов переміг представника Казахстану Болата Сакаєва.

Українець виступав у категорії до 79 кг, яка не є олімпійською. Зазначимо, що ця нагорода стала першою для України на ЧС-2023 з боротьби.

• В 1/4 фіналу турніру Михайлов здолав колишнього росіянина Ахсарбека Гулаєва, який з 2016 року представляє Словаччину, а у півфіналі поступився Володимиру Гамкрелідзе з Грузії.
  • Нагадаємо, що українець також є чинним бронзовим призером чемпіонату Європи.
  • Чемпіонат світу у Белграді буде тривати до 24 вересня.