Кохан тріумфував на змаганнях Золотого рівня: українець встановив рекорд і став кращим за чемпіона ОІ-2024

718
Михайло Кохан. Фото: Google
Український метальник молота Михайло Кохан здобув вже шосту міжнародну перемогу у поточному сезоні, вигравши золоту медаль на змаганнях Золотого рівня Континентального туру, що пройшли у Загребі.

Михайло Кохан продемонстрував найкращий результат у кар'єрі. Українець, покращивши його на 38 сантиметрів, виборов медаль найвищого ґатунку на змаганнях Золотого рівня Континентального туру.

У столиці Хорватії Загребі наш атлет змагався з призерами попередніх Олімпійських ігор – поляком Павелом Файдеком та канадцем Ітаном Катцбергом – і вже у першій же спробі український легкоатлет вийшов у лідери, метнувши молот на 77.96 метрів, після чого двічі поспіль покращував результат.

У п'ятій спробі Кохан метнув на свій особистий рекорд кар'єри та у підсумку випередив найближчого переслідувача Файдека аж на 2.04 метра.

Метання молота. Загреб (Хорватія)

1. Михайло Кохан (Україна) – 81.14 м
  2. Павел Файдек (Польща) – 79.10 м
  3. Ітан Катцберг (Канада) – 79.04 м

Зауважимо, що Кохан всьоме у кар'єрі метнув молот за 80 метрів.

• Спроба українця на 81.14 м – це шостий найкращий результат сезону у світі. Далі молот метав лише Ітан Катцберг.
  • Михайло вперше переміг на міжнародному турнірі Катцберга. До сьогодні українець поступався канадцю на п'яти попередніх змаганнях, зокрема і на Олімпійських іграх.