Україна закрила виступ на Євро-2024 поразкою: підсумкова турнірна таблиця – чи вийшла збірна в основний раунд

722
Збірна України U-20 з гандболу, фото: ФГУ
Чоловіча збірна України U-20 з гандболу програла одноліткам із Польщі (22:36) у рамках третього туру групового етапу попереднього раунду Євро-2024. Синьо-жовті посіли останнє місце у своєму квартеті.

У суботу, 13 липня, збірна України U-20 з гандболу поступилася команді Польщі (22:36) у третьому турі попереднього раунду Євро-2024, що проходить у словенському Лашко.

Матч одразу почався зі стартового ривку від Поляків 4:0. Протягом першого тайму українці максимально скорочували розрив до двох голів, однак поступово ця відстань збільшувалася й досягла максимальних +14 в другій 30-хвилинці. В підсумку поєдинок завершився перемогою польської збірної із рахунком 36:22.

Гандбол. Євро-2024 (U-20). Чоловіки. Попередній раунд. Груповий етап, третій тур

Польща U-20  – Україна U-20 – 36:22 (16:8, 20:14)