Дві поразки і дві перемоги: збірні України кардинально по-різному стартували на Євро-2024 – турнірні таблиці

812
3 голоси
Жіноча збірна України U-16 з пляжного гандболу. Фото: Інстаграм
Чоловіча та жіноча збірні України U-16 провели свої перші матчі на юніорському Євро-2024 з пляжного гандболу у болгарській Варні. Команди отримали протилежні результати.

У четвер, 4 липня, чоловіча та жіноча збірні України U-16 з пляжного гандболу зіграли по два матчі на юніорському Євро-2024.

Чоловіча команда в першій грі поступилася Хорватії. Синьо-жовті в обох сетах довгий час грали з хорватами на рівних, але пропускали серії на останніх хвилинах.

В другому матчі проти Польщі збірна України була близька до успіху в першому сеті, але пропустила на останніх секундах. Другий сет українці виграли з різницею в один м'яч, а в серії пенальті закинув лише Артур Роман. Інші четверо гравців промахнулися.

Найкращими у складі збірної України стали Максим Яковинець та Микола Ємиров, які набрали 24 та 25 очок відповідно.

Пляжний гандбол. Євро-2024 U-16 (чоловіки). Груповий етап, перший-другий тур

• Хорватія – Україна – 2:0 (29:16, 21:18);
  • Україна – Польща – 1:2 (24:25, 23:22, 2:9).

Турнірна таблиця чоловічої збірної України U-16

У п’ятницю, 5 липня, українці о 13:00 проведуть кінцевий матч в групі проти Сербії.

Жіноча команда у першому матчі обіграла Хорватію у серії пенальті. Збірна України виграла перший сет із різницею у чотири м'ячі, але не змогла дотиснути хорваток у другому, пропустивши наприкінці три м'ячі поспіль. У серії пенальті вирішальним став гол Марії Герасименко після промаху Сари Маркович.

Другий матч ігрового дня проти Туреччини збірна України виграла з рахунком 2:0 за сетами та різницею +7 та +13 відповідно.

Найкращими у складі команди України стали Карина Іванова та Аріна Колініченко, які набрали за два матчі 36 та 32 очки.

Пляжний гандбол. Євро-2024 U-16 (жінки). Груповий етап, перший-другий тур

• Україна – Хорватія – 2:1 (20:16, 18:22, 7:6);
  • Туреччина – Україна – 0:2 (18:25, 16:29).

Турнірна таблиця жіночої збірної України U-16

У п’ятницю, 5 липня, о 10:00 українки проведуть матч проти Нідерландів, о 15:00 з Норвегією, а 6-го числа останню гру групи зі Словаччиною (11:00).