Третій день Ігор нескорених-2023: українські спортсмени здобули ще дві золоті медалі

344
Микола Заріцький, фото: Ігри нескорених
У німецькому Дюссельдорфі продовжуються змагання у рамках Ігор нескорених. Україна записала до свого активу ще дві золоті та одну сріблу медаль.

Українці здобули ще три нагороди на Іграх нескорених.

Юлія Шевчук на веслуванні на тренажерах в категорії IR5 серед жінок зайняла друге місце та завоювала свою першу медаль на турнірі.

Микола Заріцький здобув свою другу золоту нагороду, перемігши у веслуванні на тренажерах в категорії IR5.

Також Назар Вознюк переміг у веслуванні на тренажерах в категорії IR2.

• За підсумками другого ігрового дня українські військові здобули чотири медалі різного ґатунку. Після двох днів змагань наша команда має вже дев'ять нагород: три «золота», чотири «срібла» та дві «бронзи».
  • Ігри нескорених триватимуть з 9 до 16 вересня та об'єднають близько 600 учасників із 22 країн.