Збірна України завершила чемпіонат світу 2024 поразкою від Франції: яке підсумкове місце посіли синьо-жовті

22753
13 голосів
Студентська чоловіча збірна України з футзалу. Фото: АФУ
У неділю, 16 червня, чоловіча студентська збірна України з футзалу поступилася Франції (1:2) у матчі за третє місце на чемпіонаті світу-2024 у Шанхаї (Китай). Таким чином, синьо-жовті посіли четверту сходинку на турнірі.

Чоловіча студентська збірна України з футзалу програла Франції (1:2) у матчі за третє місце на чемпіонаті світу-2024. Синьо-жовті посіли четверту сходинку на форумі.

Українці повели у рахунку вже на четвертій хвилині після голу Дмитра Бабілова, однак потім пропустили двічі від Абдули Ндіайе та Жерома Пакс’є на 28-й та 40-й хвилинах.

Футзал. Чемпіонат світу-2024 серед студентів (чоловіки). Шанхай (Китай). Матч за третє місце

Франція – Україна – 2:1

Голи: Ндіайе, 28, Пакс’є, 40 – Бабілов, 4

Зазначимо, що в турнірі брала участь також і жіноча студентська збірна України. Вона посіла шосте підсумкове місце на ЧС-2024.