Україна успішно виступила на Кубку світового виклику зі спортивної гімнастики: всі нагороди наших спортсменів

585
Олег Верняєв. Фото: Google
Збірна України зі спортивної гімнастики виграла медальний залік п'ятого етапу Кубка світового виклику, що завершився в угорському місті Сомбатхей.

На етапі у Сомбатхеї Україна була представлена шістьма спортивними гімнастами.

До заявки команди увійшли: Назар Чепурний, Олег Верняєв, Пантелей Колодій, Микита Мельников, Єлизавета Губарева та Анна Лащевська.

Впродовж фіналів, які відбулися 9-10 вересня, українські гімнасти здобули сім нагород:

• «Золото»: Олег Верняєв (паралельні бруси), Назар Чепурний (опорний стрибок), Анна Лащевська (колода)
  • «Срібло»: Олег Верняєв (коні-махи), Єлизавета Губарева (різновисокі бруси, колода)
  • «Бронза»: Назар Чепурний (паралельні бруси)

Таким чином збірна України зі спортивної гімнастики виграла медальний залік п'ятого етапу Кубка світового виклику, що завершився в угорському місті Сомбатхей:

1. Україна – 7 медалей (3 «золота», 3 «срібла» та 1 «бронза»)
  2. Угорщина – 8 (3+2+3)
  3. Кіпр – 3 (1+2+0)

Зазначимо, що Україна виграла медальний залік другого поспіль етапу Кубка світового виклику.

• Загалом впродовж сезону українські спортивні гімнасти вибороли 17 медалей різного ґатунку, з яких вісім – «золото».
  • Сезон Кубка світового виклику завершиться у столиці Франції Парижі. Цей етап пройде 16-17 вересня.