Україна виборола дві нагороди на третьому етапі Кубка світу з артистичного плавання: які медалі у наших дівчат

81
Збірна України з артистичного плавання. Фото: Google
Національна збірна України з артистичного плавання у двох дисциплінах здобула нагороди на третьому етапі Кубка світу-2024 з водних видів спорту, який проходить у Канаді.

Україна у фіналі третього етапу Кубка світу-2024 була представлена у трьох дисциплінах:

• у довільному дуеті
  • у технічному дуеті
  • в акробатичній групі.

За медалі в парних дисциплінах боролись Марина та Владислава Алексіїви, а також дует Дар’ї Мошинської і Анастасії Шмоніної.

В групі збірна змагалась складом з восьми артистичних плавчинь: Іванна Бурба, Амелія Волинська, Олександра Горецька, Марія Здоровцова, Аліса Кулик, Єлизавета Лимар, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко.

Як українки виступили на третьому етапі Кубка світу

• В акробатичній групі збірна України з синхронного плавання здобула золото отримавши 244.4834 бали.
  • У технічному дуеті сестри Алексіїви посіли четверте місце з результатом 245.1533 бала. Мошинська та Шмоніна стали шостими — 239.0484 бала.
  • За довільну програму Алексїїви отримали від суддів 242.1772 бала та стали третіми.

З доробком у дві нагороди Україна в медальному заліку посіла шосте місце, розділивши його з Японією.

• Сестри Алексіїви вибороли для України єдину ліцензію на Олімпіаду в артистичному плаванні, але вона не є іменною. Це значить, що спортсменкам не гарантована участь в ОІ-2024.
  • Змагання дуетів на Олімпіаді заплановані на 9-10 серпня – вони закриватимуть програму артистичного плавання в Парижі.