Федорчук замість Пятова, промахи Лебіги і Мораєса та поразка 1:9: українська команда вилетіла із медіаліги Піке

1904
UA Steel. Фото: Google
У ніч з 31 травня на 1 червня українська команда UA Steel провела другий матч в рамках медіаліги Kings League Infojobs. Наші хлопці поступилися у грі проти японської команди Murash з рахунком 1:9.

У ніч на сьогодні українська команда UA Steel зустрічалась з Murash. На жаль, наші співвітчизники зазнали розгромного фіаско з рахунком 1:9.

Відзначимо, що наживо гру транслював Twitch Михайла Лебіги.

Наші суперники відкрили рахунок у першому таймі, але ще до перерви UA Steel зуміли зрівняти рахунок завдяки автоголу, який трапився після прострілу Євгена Коноплянки.

Але після перерви українська команда пропустила два голи до 38-ї хвилини, а рахунок став 1:3.

У другому таймі за рахунку 1:1 Михайло Лебіга не забив президентський пенальті, а Жуніор Мораєс не реалізував 9-метровий удар з позначки за рахунку 1:2.

Після 38-ї хвилини, коли забитий гол будь-якої з команд зараховувався за два, Murash вдалося завдати ще три результативні удари по воротам UA Steel та довести рахунок до розгромного.

Медіаліга Kings League Infojobs

UA Steel – Murash – 1:9

Склад UA Steel: Пятов (травмований - зламав ребро у першому матчі), Марлос, Мораєс, Коноплянка, Чигринський, Федецький, Федорчук, Едмар, Морозюк, Воронін.

• У минулій грі отримав травму Андрій Пятов. У поєдинку з японцями його замінив Валерій Федорчук.
  • Після цього фіаско українська команда завершила свій виступ на цьому турнірі.
  • У першому матчі українська команда програла GenerationX FC (Бразилія) - 0:4.