Кубок України з гандболу: чи зумів Мотор оформити «‎Золотий дубль» та хто зайняв третє місце

311
Найтитулованіший клуб України Мотор здобув Кубок України, впевнено перегравши Донбас (47:25), а Одеса стала третьою у фіналі чотирьох, здолавши СКА-ШВСМ (38:27).

Сьогодні, 31 травня, на паркеті в місті-герої Бучі гандболісти Мотора, які на цьому тижні достроково вибороли звання чемпіонів України, зуміли здобути «‎Золотий дубль».

Шкода, але боротьби у вирішальному поєдинку за Кубок не вийшло. Тотальна домінація запоріжців на паркеті завершилася їх вікторією з різницею у 22 очки.

Таким чином Мотор здобув свій ювілейний, десятий Кубок України.

Кубок України з гандболу серед чоловіків сезону 2023/24 років

Фінал

Мотор (Запоріжжя) – Донбас (Донецька область) 47:25

У матчі за бронзу сенсації також не сталося. Одеса, яка у внутрішній першості фінішувала другою, слідом за Мотором, без проблем розібралася зі столичними гандболістами зі СКА-ШВСМ, святкувавши впевнену перемогу з різницею в 11 пунктів.

Матч за третє місце

Одеса – СКА-ШВСМ (Київ) 38:27

• У сезоні 2023/2024 років Кубок України складався з двох раундів та фіналу чотирьох.