Дебютний тріумф: український велогонщик переміг на одноденних шосейних перегонах

95
Кирило Царенко. Фото: Getty Images
Вітчизняний велогонщик Кирило Царенко вперше в кар'єрі виграв одноденні професійні перегони на шосе. Представник Team Corratec–Vini Fantini тріумфував на Гран-прі Санта-Ріта.

Український велогонщик Кирило Царенко здобув дебютну перемогу на одноденних гонках. Сталося це на Гран-прі Санта-Ріта.

Наш співвітчизник подолав дистанцію у 168.1 кілометри за 3:56:59 години. Українець випередив італійця Джованні Де Карло, який фінішував другим, на 1:10 хвилини.

Відзначимо, що Царенко став першим неіталійським гонщиком, який зумів виграти Гран-прі Санта-Ріта за всі 34 роки проведення змагань.

• Українець переміг вже на четвертій багатоденці нинішнього року. Досі в сезоні українець не фінішував вище 59-го місця на хорватському Трофеї Умага.
  • У 2022-му році наш співвітчизник став третім українцем, який виграв загальний залік Туру Болгарії.
  • У грудні Царенко уклад професійний контракт з Team Corratec –Vini Fantini, що значить – цей сезон є першим професійним для Царенка.
  • Кирило також фінішував у топ-50 багатоденних перегонів Світового туру Тіррено-Адріатіко, а саме на 46-му місці на заключному, сьомому етапі.