Рижикова здобула «бронзу» на етапі Діамантової ліги: українська легкоатлетка встановила особистий рекорд сезону

836
Анна Рижикова. Фото: Google
Анна Рижикова здобула бронзову нагороду на етапі Діамантової ліги у Марракеші на дистанції 400 метрів з бар'єрами, встановивши особистий рекорд сезону.

Анна Рижикова взяла участь в старті на етапі Діамантової ліги у Марракеші на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Українка фінішувала на третій позиції, здобувши бронзову нагороду. Перемогла в забігу Расселл Клейтон з результатом 53.98 сек, а другою на подіумі стала Шіян Селмон (54.27 сек).

Анна Рижикова пробігла дистанцію за 55.09 сек, що більш ніж на 0.7 сек краще за її попередній найкращий результат сезону.

Нещодавно українка виступила на першому турнірі після здобуття з командою ліцензії в естафеті на Олімпіаду-2024 та здобула перемогу.

• У 2023 році українська легкоатлетка виконала олімпійський норматив на дистанції 400 метрів з бар'єрами та отримала ліцензію на участь в ОІ-2024.
  • Сезон Діамантової ліги включатиме 15 міжнародних стартів, включно із фіналом серії у вересні.
  • Кінцевий старт сезону 5 вересня прийматиме Цюрих (Швейцарія), після чого чемпіони сезону визначатимуться 13-14 вересня на дводенному фіналі у Брюсселі (Бельгія).