Поразка від чинних чемпіонів: юнацька збірна України поступилася іспанцям у 1/2 фіналу футзального Євро

639
Україна – Іспанія. Фото: УЄФА
Збірна України з футзалу серед юнаків вдруге поспіль залишила Євро на стадії 1/2 фіналу, цього разу команда Ігоря Москвичова не змогла подолати чинних чемпіонів Європи – іспанців.

8 вересня у півфіналі юнацького Євро з футзалу зустрілися збірні України та Іспанії.

Чинні чемпіони Європи одразу взяли гру під власний контроль та провели у ворота синьо-жовтих два голи вже до третьої хвилини матчу.

Втім, ще у першій половині матчі підопічні Ігоря Москвичова зуміли відквитати один гол, але на більше їх у першій двадцятихвилинці не вистачило.

Другий м’яч прийшов уже в заключній половині, але буквально через хвилину іспанці забили знову та встановили заключний рахунок поєдинку – 3:2 на користь «фурії роха».

Футзал. Чемпіонат Європи серед юнаків. 1/2 фіналу.

Україна – Іспанія – 2:3

Голи: Рибицький 17, Сніцаренко 24 – Тапіас 2, Рожер 3, Рамос, 25

• На груповому етапі минулорічного єврофоруму Україна та Іспанія зіграли внічию (2:2).
  • Тоді ж синьо-жовті вийшли до півфіналу, де поступилися португальцям (1:4).
  • 15 вересня в Угорщині матч проти збірної Бельгії у відборі до ЧС-2024 проведе національна збірна України.