Українки виграли «бронзу» на Кубку світу зі стрибків у воду: наші дівчата відзначилися у синхронних стрибках

45
Ксенія Байло та Софія Лискун, фото: Google
Українки Ксенія Байло та Софія Лискун виграли бронзові нагороди у Суперфіналі Кубка світу зі стрибків у воду у Сіані (Китай).

Ксенія Байло та Софія Лискун виграли бронзові медалі у Суперфіналі Кубка світу зі стрибків у воду. Змагання пройшли у Китаї.

У синхронних стрибках з 10-метрової вишки український дует набрав 294,42 бала і посів третє місце. Першими стали господарки суперфіналу Кубка світу – представниці Китаю (364.86 бала), другий результат показали канадські спортсмени (296,10 бала).

Для Ксенії Байло та Софії Лискун це вже друга бронзова медаль цьогоріч, у березні дівчата були третіми на етапі Кубка світу в Берліні.

• Це вже третя нагорода Кубка світу в кар'єрі Лискун та друга для Байло.
  • Спортсменки є єдиними призерками нинішнього сезону зі збірної України.
  • Раніше українські плавці здобули 12 нагород різного ґатунку на міжнародному кваліфікаційному турнірі, який відбувався впродовж 11-14 квітня в Ейндховені.