Юнацька збірна України з футзалу перемогла фінів у матчі Євро: дана звитяга вивела синьо-жовтих до півфіналу

945
Україна – Фінляндія. Фото: УЄФА
Юнацька збірна України з футзалу продовжує захист бронзових медалей минулого чемпіонату Європи. Для початку синьо-жовта команда вийшла до півфіналу Євро.

У третьому матчі юнацького Євро-2023 6 вересня зустрічалися збірні України та Фінляндії. Гра розпочалася, як-то кажуть, без розкачки, а з атак воріт суперника вже з перших секунд.

Протягом матчу була справжня гольова злива. П’ять голів футзалісти обох команд забили ще до кінця першого тайму, три з яких опинитися у сітці воріт фінів.

До перерви Україна та Фінляндія обмінялися голами і рахунок за підсумками першого тайму складав вже 4:3 на користь підопічних Ігоря Москвичова.

В другій половині українська збірна змогла забити супернику ще тричі, а ось фіни змогли відповісти лише одним голом. Як наслідок – перемога України з рахунком 7:4 та вихід до 1/2 фіналу юнацького Євро-2023.

Футзал. Євро-2023 (юнаки). Груповий етап.

Україна – Фінляндія - 7:4

Голи: Сніцаренко, 6, 6, Рибіцький, 8, 12, 21, Пелецький, 23, Скибчик, 28 — Ніємела, 4, Пельтола, 8, Сюлла, 19, Тайпале, 32.

• У першому раунді плей-оф юнацька збірна України зіграє проти Португалії.
  • Поєдинок синьо-жовтих у півфіналі турніру відбудеться у п'ятницю, 8 вересня.
  • На минулорічному Євро збірна України закінчила виступи у півфіналі після поразки від Португалії (1:4).