Аврора-КЛАСТ та Кардинал-Рівне зіграли внічию: турнірна таблиця регулярного чемпіонату України з футзалу

36
Аврора-КЛАСТ. Фото: Google
12 квітня відбувся поєдинок в рамках десятого туру української футзальної Екстра-ліги – Кардинал-Рівне не зумів обіграти у домашньому матчі Аврору-КЛАСТ.

Сьогодні, 12 квітня, відбувся перенесений матч в рамках десятого туру чемпіонату України з футзалу.

У поєдинку між собою зійшлися Кардинал-Рівне та київська Аврора-КЛАСТ.

Обидві команди гарантували собі участь у плей-оф національної першості, проте рівняни ще мають шанси фінішувати на сьомій позиції у регулярній першості.

Недивно, що саме господарі активніше розпочали гру і першими відкрили рахунок, однак вже через п'ять хвилин кияни відігралися.

Перший тайм сьогоднішнього матчу завершився нічиєю із рахунком 1-1. У другій половині голів не забивали.