Західноукраїнське дербі, розгром та технічна поразка: як пройшов ігровий день в українській Екстра-лізі

5628
Кардинал-Рівне та Енергія. Фото: Google
У неділю, 7 квітня, відбулося два поєдинки в рамках 27-го туру української футзальної Екстра-ліги – МСК Харків та Енергія на виїзді обіграли in.IT та Кардинал-Рівне відповідно.

Сьогодні, 2 березня, відбулося два матчі 27-го туру чемпіонату України з футзалу.

Розпочався ігровий день з поєдинку між львівським in.IT та харківським МСК Харків. Гості без особливих проблем зуміли переграти господарів майданчику.

МСК Харків перервав серію із двох поразок поспіль (1:3 від SkyUp та 1:6 від Сокола). Харків'яни зіграли всі свої поєдинки регулярного чемпіонату та очікують тепер на суперника в плей-оф.

Чемпіонат України з футзалу. 27-й тур.

in.IT – МСК Харків – 1:5

Голи: Корнійчук, 12 – Калашник, 9, Поволоцький, 10, Сиротенко, 22, Малюк, 27, автор невідомий

У другому матчі дня відбулося західноукраїнське дербі – зустрічалися рівненський Кардинал-Рівне та львівська Енергія.

Перший тайм завершився мінімальною перевагою гостей. Господарі у другому таймі намагалися відігратися, однак під кінець матчу пропустили двічі та зазнали розгромної поразки.

Кардинал-Рівне – Енергія – 2:5

Голи: Басич, 18, Малиновський, 21 – Буньо, 5, Кузь, 10, 39, Зварич, 31, Пелех, 39

Ще одним матчем дня мав стати поєдинок між SkyUP та Рятувальником, проте роменський клуб знявся зі змагань. Таким чином кияни отримали технічну перемогу із рахунком 5:0.