Кубок світу з важкої атлетики: українка здобула три медалі одного ґатунку – результати змагань

1011
2 голоси
Світлана Самуляк. Фото: Google
Вітчизняна спортсменка Світлана Самуляк яскраво виступила на Кубку світу з важкої атлетики в Пхукеті та принесла Україні три бронзові медалі.

До складу збірної України на Кубок світу з важкої атлетики ввійшли чотири наші співвітчизниці: Каміла Конотоп, Ганна Давидова, Світлана Самуляк та Анастасія Манєвська.

Дві з них, Самуляк та Давидова, боролись за нагороди в категорії до 64 кг.

Більше пощастило Світлані, яка виборола три бронзові нагороди.

Як змагалися українки

• У ривку Самуляк зафіксувала 101 кг та посіла третє місце. Давидова впоралася з вагою у 94 кг і посіла четверте місце.
  • У поштовху Світлана підняла вагу 120 кг та виграла ще бронзову медаль. Ганна ж знову стала четвертою – 117 кг.
  • За сумою двоборства Самуляк виграла й третю бронзову медаль з підсумковим результатом в 221 кг. Давидова посіла четверте місце (211).

Кубок світу з важкої атлетики-2024. До 64 кг: топ-3

1. Рим Ун-Сім (Північна Корея) — 258 кг (114+144)
  2. Рі Сук (Північна Корея) — 248 кг (108+140)
  3. Світлана Самуляк (Україна) — 221 (101+120)

На Кубку світу-2024 Україну ще представить чинна віцечемпіонка Європи Анастасія Манєвська. У категорії до 87 кг вона виступить у вівторок, 9 квітня.