Україна здобула другу медаль на юніорському ЧС з фристайлу: результат фіналу у лижній акробатиці

92
Ангеліна Брикіна. Фото: Google
Фристайлістка з Івано-Франківська Ангеліна Брикіна виграла першу за 11 років медаль на юніорському чемпіонаті світу у жіночій лижній акробатиці.

Україна здобула другу медаль на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу. Її нашій країні принесла 19-річна Ангеліна Брикіна, яка виборола бронзу в лижній акробатиці, котрі проходили в італійській К’єза-ін-Вальмаленко.

Кваліфікацію українка завершила на третьому місці: за другий стрибок отримала 80.95 бала. У фіналі Брикіна виконала ще одну стрибок і здобула бронзу.

Нагадаємо, що першу медаль для України виборола 16-річна Марія Анійчин, яка здобула бронзу у біг-ейрі.

Юніорський ЧС-2024 з фристайлу. Лижна акробатика (фінал)

1. Цзиньї Шень (Китай) – 84.42 бала
  2. Сіньї Янг (Китай) – 80.32
  3. Ангеліна Брикіна (Україна) – 78.75
  • Найкращий результат Ангеліни Брикіної, яка на рівні Кубка світу дебютувала у сезоні 2021/22, шосте місце у Лак-Бопорті (Канада).
  • У 2023 році Брикіна виступила на першому дорослому чемпіонаті світу з фристайлу, де посіла 15-те місце.
  • На рахунку Брикіної вісім подіумів на рівні Кубка Європи з лижної акробатики. На останньому, що також минув у К’єза-ін-Вальмаленко, вона стала переможницею змагань.