Українка дебютувала в короткій програмі на чемпіонаті світу з фігурного катання: як виступила наша спортсменка

66
Анастасія Гожва. Фото: AP Photos
У перший день чемпіонату світу-2024 з фігурного катання у короткій програмі жіночого турніру Україну представляла Анастасія Гожва, яка завершила змагання на 34-му місці.

Анастасія Гожва дебютувала на світовій першості у Монреалі та суперничала у короткій програмі відразу з 34-ма спортсменками. Але, на жаль, невдало.

Виступ українки оцінили у 40.28 бала — 34-те місце у підсумковому заліку короткої програми.

Відзначимо, що на рівні великих турнірів це найменша оцінка Анастасії в короткій програмі від 2019 року, коли українка отримала 35.51 бала на Євро.

• 34. Анастасія Гожва (Україна) – 40.28

Україна вже гарантувала собі довільну програму у спортивних парах: 11-те місце короткого проїзду посів тандем Софії Голіченко та Артема Даренського.

Сьогодні, 21 березня, стартує коротка програма серед чоловіків. Вчетверте в кар'єрі Україну на цьому рівні представлятиме Іван Шмуратко.