Україна завоювала дві історичні медалі в керлінгу на Дефлімпійських іграх-2023: усі наші призери на змаганнях

46
Збірна України з керлінгу на Дефлімпіаді-2023. Фото: National Sports Committee for the Disabled of Ukraine
На зимових Дефлімпійських ігор, що тривають у турецькому Ерзурумі, відбулися фінальні змагання з керлінгу, у яких українці вибороли дві історичні нагороди.

Змагання з керлінгу на Дефлімпійських іграх-2023 завершилися двома командними дисциплінами: серед жінок та чоловіків. Україна вперше в історії піднялася на п'єдестал в обох категоріях.

Як виступили українці

• Українська команда стала чемпіоном жіночого турніру здобувши перемогу над китаянками. До складу нашої ввійшли: Катерина Якимець, Олена Зубарєва, Тетяна Гливка, Маргарита Опря та Діана Кобилянська.
  • Чоловіча команда України в складі Олександра Гаця, Михайла Плесканки, Геннадія Стасюка, Романа Єфанова та Вадима Марченка також зустрілася з Китаєм у півфіналі, але зазнала поразки. Проте наші співвітчизники виграли матч за «бронзу».

Всього на даний момент змагань збірна України здобула рекордні 18 нагород: дев'ять «золотих», п'ять «срібних» та чотири «бронзові».

Усі медалі України на Дефлімпіаді-2023 за день до завершення

• «Золото»: Єлізавета Нопрієнко (лижні перегони, 5 км, класичний стиль + 1 км, вільний стиль + 10 км, масстарт), Руслан Денисенко (лижні перегони, 10 км, класичний стиль), Ярослав Гульоватий (лижні перегони, 1.3 км, вільний стиль), Дмитро Мажаєв (лижні перегони, 15 км, масстарт), Андрій Андріїшин та Руслан Денисенко (лижні перегони, командний спринт), Катерина Якимець та Михайло Плесканка (керлінг, мікст), Олена Зубарєва, Тетяна Гливка, Маргарита Опря, Катерина Якимець та Діана Кобилянська (керлінг, жіноча команда)
  • «Срібло»: Андрій Андріїшин (лижні перегони, 10 км, класичний стиль), Руслан Денисенко (лижні перегони, 1.3 км, вільний стиль + 15 км, масстарт), Єлізавета Нопрієнко та Анастасія Лаврик (лижні перегони, командний спринт), команда Україна-1 (шахи, рапід, мікст)
  • «Бронза»: Дмитро Мажаєв (лижні перегони, 10 км, класичний стиль), Володимир Пишняк (лижні перегони, 15 км, масстарт), команда Україна-2 (шахи, рапід, мікст), Олександр Гаць, Михайло Плесканка, Геннадій Стасюк, Роман Єфанов та Вадим Марченко (керлінг, чоловіча команда)

Медальний залік за день до завершення змагань: топ-10

• 1. Україна — дев'ять «золотих», п'ять «срібних» та чотири «бронзові» (18 загалом)