27 медалей для України: наші ветерани успішно виступили на змаганнях у плаванні Повітряних сил США

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
37
1 голос
27 медалей для України: наші ветерани успішно виступили на змаганнях у плаванні Повітряних сил США
Українські ветерани-спортсмени. Фото: Google
У третій змагальний день на турнірі Повітряних сил і морської піхоти США (United States Air Force and Marine Corps Trials), що тривають в американському Лас-Вегасі, українські ветерани вибороли 16 золотих, вісім срібних і три бронзові нагороди.

Українська команда військових-спортсменів продовжує виступи на змаганнях Повітряних сил і морської піхоти США. 

У плаванні представники збірної України змагалися на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем, 50-метрівках на спині, брасі та в естафеті.

Як виступили українці

  • У всіх чотирьох особистих дисциплінах, але в різних категоріях, чемпіонами стали військовослужбовець Держохорони Артем Кайдан та військовий ЗСУ Дмитро Терещенко.
  • Тричі перемогу здобував Євген Федосєєнко, двічі – Олександр Недашковський. 
  • Також медалі найвищого ґатунку виграли Артем Погорілий та Назар Лозовий, який встановив особистий рекорд на дистанції 50 м брасом, подолавши її за хвилину. 
  • На п'єдестал піднялися й Іван Халупа (друге місце) та Юрій Брель (третя позиція).

Відзначимо, що змагання з плавання завершилися естафетою, в якій Україна в складі Олександра Недашковського, Івана Халупи, Дмитра Терещенка та Артема Кайдана вирвала перемогу, на останньому етапі випередивши лідерів – команду Повітряних сил США.

Усі медалі України на змаганнях Повітряних сил США в плаванні

Золото: 

  • Артем Кайдан (50 м + 100 м, вільний стиль + 50 м, на спині + 50 м, брас),
  • Дмитро Терещенко (50 м + 100 м, вільний стиль + 50 м, на спині + 50 м, брас),
  • Євген Федосєєнко (50 м + 100 м, вільний стиль + 50 м, на спині),
  • Олександр Недашковський (50 м + 100 м, вільний стиль),
  • Артем Погорілий (50 м, на спині),
  • Назар Лозовий (50 м, брас),
  • Олександр Недашковський, Іван Халупа, Дмитро Терещенко та Артем Кайдан (естафета).

Срібло: 

  • Іван Халупа (100 м, вільний стиль + 50 м, на спині + 50 м, брас),
  • Артем Погорілий (50 м, вільний стиль + 50 м, брас),
  • Назар Лозовий (50 м, вільний стиль + 50 м, на спині),
  • Євген Федосєєнко (50 м, брас).

Бронза:

  • Юрій Брель (50 м, на спині + 50 м, брас),
  • Іван Халупа (50 м, вільний стиль).